0217.500TXP
Číslo produktu DigiKey
0217.500TXP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0217.500TXP
Popis
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
500 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
0.215
Schvalovací agentura
CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.2065 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V