0215.200TXP
Číslo produktu DigiKey
F6039-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0215.200TXP
Popis
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
200 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Tavení I²t
0.34
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
1.84 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V