0215.200MXP
Číslo produktu DigiKey
F3313-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0215.200MXP
Popis
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
0.34
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, SEMKO, UL, VDE
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
1.84 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V