PHG.1B.307.CLLD62Z
Číslo produktu DigiKey
PHG.1B.307.CLLD62Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.1B.307.CLLD62Z
Popis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
PHG.1B.307.CLLD62Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C