FGG.1B.307.CLAD62Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1065-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.307.CLAD62Z
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD62Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C