FGG.2B.314.CLAD82Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.314.CLAD82Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.314.CLAD82Z
Popis
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.314.CLAD82Z Modely
Počet pozic
14
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
314
Otvor pro kabel
0,283" ~ 0,323" (7,20mm ~ 8,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C