FGG.2B.312.CLAD42
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.312.CLAD42-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.312.CLAD42
Popis
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.312.CLAD42 Modely
Počet pozic
12
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
312
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C