FGG.1B.308.CLAD62Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1386-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.308.CLAD62Z
Popis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.308.CLAD62Z Modely
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C