FGG.1B.308.CLAD62
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.308.CLAD62-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.308.CLAD62
Popis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.308.CLAD62 Modely
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C