FGG.0T.309.CLAC45
Číslo produktu DigiKey
1124-FGG.0T.309.CLAC45-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0T.309.CLAC45
Popis
Circular Metal
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0T.309.CLAC45 Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Ochrana proti vniknutí
IP66/IP68 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Počet pozic
9
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
309
Jmenovitý proud (A)
2A
Otvor pro kabel
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C