FGG.0B.305.CLAD56
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.305.CLAD56-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.305.CLAD56
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.0B.305.CLAD56 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C