28C0236-0EW-10
Číslo produktu DigiKey
240-28C0236-0EW-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
28C0236-0EW-10
Popis
FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
998 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek Radiální 5A 10mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
28C0236-0EW-10 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
5A
Výrobce
Laird-Signal Integrity Products
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
10mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,575" (14,61mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,236" prům. x 0,394" D (6,00mm x 10,00mm)
Impedance při kmitočtu
998 Ohms @ 100 MHz