MCP1501T-25E/SN
Číslo produktu DigiKey
MCP1501T-25E/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1501T-25E/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1501T-25E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1501T-25E/SN
Popis
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% 8-SOIC
Kategorie
Teplotní koeficient
50ppm/°C
Napětí - vstup
2,7V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Proud - výstup
20 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,1%