SDG450XS
Číslo produktu DigiKey
5073-SDG450XS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDG450XS
Popis
JACK SCR KIT .45""X.16""
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zásuvka na distančním sloupku pro konektory Pro Konektory D-Sub
Kategorie
Pro použití s/související produkty
Konektory D-Sub
Výrobce
L-com
Vlastnosti
Včetně hardwaru
Řada
Délka závitové části pod hlavicí
0,400" (10,16mm)
Balení
Sáček
Délka - pod hlavicí
0,450" (11,43mm)