SDG400XS
Číslo produktu DigiKey
5073-SDG400XS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDG400XS
Popis
JACK SCR KIT .40""X.16""
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zásuvka na distančním sloupku pro konektory Pro Konektory D-Sub
Kategorie
Pro použití s/související produkty
Konektory D-Sub
Výrobce
L-com
Vlastnosti
Včetně hardwaru
Řada
Délka závitové části pod hlavicí
0,350" (8,90mm)
Balení
Sáček
Délka - pod hlavicí
0,400" (10,16mm)