TCNX476M035R0150E
Číslo produktu DigiKey
478-13404-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-13404-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-13404-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCNX476M035R0150E
Popis
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 150mOhm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150mOhm při 100kHz
Výrobce
KYOCERA AVX
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Kapacita
47 µF
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)
Jmenovité napětí
35 V