PTS645TL43-2 LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN9096-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS645TL43-2 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
PTS645TL43-2 LFS Modely
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Balení
Hromadné balení
Provozní síla
130gf
Obvod
SPST-NO
Vlastnosti
Zemnicí pin
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
100,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
4,30mm