TCJY336M035R0100E
Číslo produktu DigiKey
478-12535-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-12535-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-12535-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJY336M035R0100E
Popis
CAP TANT POLY 33UF 35V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 100mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
33 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
Y
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz