TCJB476M010R0070E
Číslo produktu DigiKey
478-13251-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-13251-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-13251-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJB476M010R0070E
Popis
CAP TANT POLY 47UF 10V 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 1411 (3528 metrický), 1210 70mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický), 1210
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
10 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm při 100kHz