TCJB476M010R0070 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
KEMET
Skladem : 12 489
Katalogový list
Similar
Vishay Sprague
Skladem : 0
Katalogový list
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 1411 (3528 metrický), 1210 70mOhm při 100kHz