TCJA106M025R0150E není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
Skladem : 3 569
Katalogový list
KEMET
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 1206 (3216 metrický) 150mOhm při 100kHz
TCJA106M025R0150E
Číslo produktu DigiKey
478-TCJA106M025R0150ETR-ND - Páska a cívka (TR)
478-TCJA106M025R0150ECT-ND - Řezaná páska (CT)
478-TCJA106M025R0150EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJA106M025R0150E
Popis
CAP TANT POLY 10UF 25V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
TCJA106M025R0150E Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KYOCERA AVX
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
25 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150mOhm při 100kHz