TCJA106M025R0150 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
Skladem : 3 569
Katalogový list
KEMET
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 1206 (3216 metrický) 150mOhm při 100kHz