TAJS106K010RNJ
Číslo produktu DigiKey
478-TAJS106K010RNJTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-TAJS106K010RNJCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-TAJS106K010RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TAJS106K010RNJ
Popis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 1206 (3216 metrický) 4Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TAJS106K010RNJ Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4Ohm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
S
Jmenovité napětí
10 V