TPSA106K010R0900 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TPSA106K010R0900 |
Popis | CAP TANT 10UF 10% 10V 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 1206 (3216 metrický) 900mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TPSA106K010R0900 Modely |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 900mOhm |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,071" (1,80mm) |
Tolerance ±10% | Kód velikosti výrobce A |
Jmenovité napětí 10 V | Vlastnosti Univerzální |