APD0811221M035R
Číslo produktu DigiKey
478-APD0811221M035RTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-APD0811221M035RCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-APD0811221M035RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APD0811221M035R
Popis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 27mOhm 2000h při 105°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
KYOCERA AVX
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
125 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.5 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm