AHC0811221M025R
Číslo produktu DigiKey
478-AHC0811221M025RTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-AHC0811221M025RCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-AHC0811221M025RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AHC0811221M025R
Popis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 125°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Výrobce
KYOCERA AVX
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Typ
Hybridní
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Kapacita
220 µF
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Jmenovité napětí
25 V