1206GC471KAT2A | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 1206GC471KAT2A |
Popis | CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 1206GC471KAT2A Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Vlastnosti Vysokonapěťový |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Kapacita | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Tolerance ±10% | Velikost / rozměry 0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm) |
Jmenovité napětí | Tloušťka (max) 0,071" (1,80mm) |