VPDD202W471K1GV001E
Číslo produktu DigiKey
709-VPDD202W471K1GV001ETR-ND - Páska a cívka (TR)
709-VPDD202W471K1GV001ECT-ND - Řezaná páska (CT)
709-VPDD202W471K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VPDD202W471K1GV001E
Popis
CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VPDD202W471K1GV001E Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,125" D x 0,062" Š (3,18mm x 1,57mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,067" (1,70mm)