1206GC471KAT2A
Číslo produktu DigiKey
478-KGM31AR73D471KUTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KGM31AR73D471KUCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KGM31AR73D471KUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206GC471KAT2A
Popis
CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
1206GC471KAT2A Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)