RK73G1JTTD2002D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 54 545
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 0
Katalogový list
20 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RK73G1JTTD2002D
Číslo produktu DigiKey
2019-RK73G1JTTD2002DTR-ND - Páska a cívka (TR)
2019-RK73G1JTTD2002DCT-ND - Řezaná páska (CT)
2019-RK73G1JTTD2002DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RK73G1JTTD2002D
Popis
RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RK73G1JTTD2002D Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)