RGC0603DTC20K0 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 54 545
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
YAGEO
20 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RGC0603DTC20K0
Číslo produktu DigiKey
RGC0603DTC20K0-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGC0603DTC20K0
Popis
RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RGC0603DTC20K0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)