1206J1000104KXT
Číslo produktu DigiKey
1608-1038-2-ND - Páska a cívka (TR)
1608-1038-1-ND - Řezaná páska (CT)
1608-1038-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206J1000104KXT
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206J1000104KXT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)