C1206C104K1RALTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1206C104K1RALTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1206C104K1RALTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1206C104K1RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206C104K1RALTU
Popis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 100V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1206C104K1RALTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,035" (0,88mm)