APT1608ZGCK
Číslo produktu DigiKey
754-1790-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1790-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1790-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608ZGCK
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APT1608ZGCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,75mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm