APT1608SECK/J3-PRV
Číslo produktu DigiKey
754-1786-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1786-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1786-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608SECK/J3-PRV
Popis
LED RED CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Červená 625nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APT1608SECK/J3-PRV Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
640nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,75mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm