APT1608EC
Číslo produktu DigiKey
754-1117-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1117-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1117-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608EC
Popis
LED RED CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Červená 617nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APT1608EC Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
627nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,75mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm