APT1608CGCK
Číslo produktu DigiKey
754-1116-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1116-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1116-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT1608CGCK
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 570nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APT1608CGCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Mfr
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
574nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,75mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm