APG1005CGC-T | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | APG1005CGC-T |
Popis | LED GREEN CLEAR CHIP SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 7 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Zelená 571nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0402 (1005 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | APG1005CGC-T Modely |
Kategorie | Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota) 2V |
Mfr | Testovací proud 20mA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Sledovací úhel 120° |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Barva | Dominantní vlnová délka |
Konfigurace Standardní | Špičková vlnová délka 572nm |
Barva čočky Bezbarvý | Pouzdro 0402 (1005 metrický) |
Průsvitnost čočky Průhledný | Dodávaná velikost pouzdra |
Jmenovitá svítivost v mcd | Velikost / rozměry 1,00mm D x 0,50mm Š |
Provedení čočky Obdélníkový s plochou horní částí | Výška (max) 0,25mm |
Rozměry čočky 0,60mm x 0,50mm | Základní číslo produktu |