APG1005SEC-T
Číslo produktu DigiKey
754-1810-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1810-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1810-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APG1005SEC-T
Popis
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Oranžová 605nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,05V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
APG1005SEC-T Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,05V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
611nm
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,25mm
Rozměry čočky
0,60mm x 0,50mm