APA2106EC
Číslo produktu DigiKey
754-APA2106ECTR-ND - Páska a cívka (TR)
754-APA2106ECCT-ND - Řezaná páska (CT)
754-APA2106ECDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA2106EC
Popis
2.1X0.6MM.RA.SMD.RED.LED
Podrobný popis
Červená 617nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Sledovací úhel
170°
Konfigurace
Nezávislé
Špičková vlnová délka
627nm
Velikost / rozměry
2,10mm D x 1,00mm Š
Výška (max)
0,70mm
Rozměry čočky
1,70mm x 0,60mm