APA1606ZGC
Číslo produktu DigiKey
754-1056-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1056-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1056-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA1606ZGC
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
APA1606ZGC Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,20mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm