T540B686M006AH85107610 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
68 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 80mOhm při 100kHz
T540B686M006AH85107610
Číslo produktu DigiKey
T540B686M006AH85107610-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T540B686M006AH85107610
Popis
CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
T540B686M006AH85107610 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
68 µF
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz