T540B686K006AH8610 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
68 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 80mOhm při 100kHz
T540B686K006AH8610
Číslo produktu DigiKey
T540B686K006AH8610-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T540B686K006AH8610
Popis
CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
T540B686K006AH8610 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
68 µF
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
6.3 V
Stupeň ochrany
COTS
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Vysoce spolehlivý
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz