T491A106K010AT7280
Číslo produktu DigiKey
399-8268-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-8268-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T491A106K010AT7280
Popis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 1206 (3216 metrický) 3,8Ohm
Modely EDA/CAD
T491A106K010AT7280 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Jmenovité napětí
10 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3,8Ohm