C328C101GAG5TA7301 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
Upgrade
Upgrade
Parametrický ekvivalent
100 pF ±2% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
C328C101GAG5TA7301
Číslo produktu DigiKey
C328C101GAG5TA7301-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C328C101GAG5TA7301
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C328C101GAG5TA7301 Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,125" Š (5,08mm x 3,18mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±2%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C