C1206X222KCRACTU
Číslo produktu DigiKey
399-10006-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-10006-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-10006-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206X222KCRACTU
Popis
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF ±10% 500V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206X222KCRACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Měkká koncovka, Vysokonapěťový
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,053" (1,35mm)