C1206X222JBGACTU
Číslo produktu DigiKey
399-12255-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-12255-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-12255-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1206X222JBGACTU
Popis
CAP CER 2200PF 630V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF ±5% 630V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
C1206X222JBGACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Měkká koncovka, Vysokonapěťový
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,063" Š (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,88mm)