C0805C226K9PACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0805C226K9PACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805C226K9PACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805C226K9PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C226K9PACTU
Popis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF ±10% 6,3V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C0805C226K9PACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,055" (1,40mm)