A785MS157M1HLAV026
Číslo produktu DigiKey
399-A785MS157M1HLAV026TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A785MS157M1HLAV026CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A785MS157M1HLAV026DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A785MS157M1HLAV026
Popis
CAP ALUM HYB 150UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 26mOhm 1000h při 150°C
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Výrobce
KEMET
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Antivibrační
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
594 mA @ 100 Hz
Typ
Hybridní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.7 A @ 100 kHz
Kapacita
150 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,520" (13,20mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,425" D x 0,406" Š (10,80mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
26mOhm
Způsob montáže
Montáž na povrch
Životnost při teplotě
1000h při 150°C