EMCP500W102M1GV001T
Číslo produktu DigiKey
709-EMCP500W102M1GV001TTR-ND - Páska a cívka (TR)
709-EMCP500W102M1GV001TCT-ND - Řezaná páska (CT)
709-EMCP500W102M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EMCP500W102M1GV001T
Popis
CAP PASSTHRU 1000PF 20% 50V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF Průchodkový kondenzátor 50V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
EMCP500W102M1GV001T Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Teplotní koeficient
X7R
Velikost / rozměry
0,064" D x 0,035" Š (1,63mm x 0,89mm)
Kapacita
1000 pF
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Tolerance
±20%